KLASICKÁ EROTICKÁ MASÁŽ

KLASICKÁ EROTICKÁ MASÁŽ

60 min - 1500 Kč / 63 €

REZERVOVAT
MASÁŽ TĚLO NA TĚLO

MASÁŽ TĚLO NA TĚLO

60 min - 1800 Kč / 75 €

REZERVOVAT
MASÉRKY
Karina
Výška: 165 Váha: 52 Prsa: 3
Karina
Alice
Výška: 164 Váha: 52 Prsa: 2
Alice
Emily
Výška: 173 Váha: 51 Prsa: 2
Emily
Chloe
Výška: 165 Váha: 52 Prsa: 2
Chloe
Vanessa
Výška: 164 Váha: 53 Prsa: 2
Vanessa
Agnessa
Výška: 178 Váha: 55 Prsa: 2
Agnessa
Nelly
Výška: 168 Váha: 53 Prsa: 2,5
Nelly
Nata
Výška: 170 Váha: 50 Prsa: 2
Nata
Denisa
Výška: 163 Váha: 50 Prsa: 2
Denisa

Všechny fotografie našich masérek jsou 100% pravé.

REZERVACE


RELAX MASSAGE PRAGUE

Adresa: Bílkova 11, Praha 1
Tel: +420 727 855 109‬
E-mail: ralax66@gmail.com

5 min. od stanice
metra "Staroměstká"

ZOBRAZIT VÍCE

EROTIC MASSAGE 24/7

Adresa: Slavikova 19, Praha 2
Tel: +420 774 593 651‬
E-mail: egyptianmassage@email.cz

5 min. od stanice
metra "Jiřího z Poděbrad"

ZOBRAZIT VÍCE

O NÁS

 

Relax Point 66 je exkluzivní erotický masážní salon v Praze inspirovaný orientální kulturou. Nabízíme různé služby ve kterých najdete vše co potřebujete v komfortním a exkluzivním prostředí.

Navštivte náš masážní salon, který se nachází v centru Prahy. Dokážeme Vám, že erotická masáž není hříchem a ponoříme Vás do nezapomenutelného světa nových zážitků. Naše certifikované profesionální masérky Vás dostanou do 7. nebe. Vychutnejte si naše erotické masáže v teplém a příjemném prostředí.

EROTICKÁ MASÁŽ V PRAZE
Erotické masáže jsou velmi specifické služby. Můžete si odpočinout, jako nikdy předtím. Certifikovaná profesionální masérka, která se postará o vaše unavené tělo je to, co potřebujete. Erotická masáž je nejlepší věc, jak odstranit stres z mysli a těla. Tato služba je určena všem, kteří hledají adrenalin a radost ze života. Existuje mnoho druhu masáži. Vyzkoušejte například PUSSYCAT masáž, která vám přinese nezapomenutelný  zážitek z doteku tělo na tělo od krásné zkušené masérky, kterou mimo jiné můžete líbat po celém těle, včetně intimních partií. Pocítite vzrušení, které nikdy nezapomenete a nikde jinde nenajdete. Jenom naše masážní salony nabízejí tuto službu. Všichni si zde mohou najít pro sebe to nejlepší. Vychutnejte si krásné chvíle v příjemné atmosféře s nadmíru krásnou masérkou, věřte, že nikdy nebudete litovat.

V naší masážní nabídce naleznete širokou škálu erotických a senzorických masáži (tantrické masáže, masáže tělo na tělo, pussycat masáž , lingam masáž, nuru masáž ...) všechny masáže je možné provádět dvěma, čtyřmi nebo dokonce šestima rukama.

TANTRA MASÁŽ V PRAZE
Celá tantrická masáž je skvělou zkušeností, na kterou nikdy nezapomenete. Každý se rád vrátí zpět. Tantra masáž je v podstatě rituál, ve kterém získáte potěšení a vědomě přijímáte něžné a napínavé doteky od krásné dívky. To vše v sugestivní atmosféře s absolutním respektem v bezkonkurenční harmonii a relaxaci.

Vítejte v senzorickém a smyslném světě Relax Point 66.