All Massages

U tantrické masáže pocit uvolnění a pohodlí hraničí až s poskytováním rozkoše a vzrušení masírované osobě. Rozkoš je poskytována masáží určitých bodů na těle, které vyvolávají v masírovaném vzrušení a rozproudí v něm možná již dávno zapomenutou vášeň.
Go back

U tantrické masáže pocit uvolnění a pohodlí hraničí až s poskytováním rozkoše a vzrušení masírované osobě. Rozkoš je poskytována masáží určitých bodů na těle, které vyvolávají v masírovaném vzrušení a rozproudí v něm možná již dávno zapomenutou vášeň.

Smyslná tantrická masáž má léčivé účinky a zvyšuje sexuální reakce masírovaného. kombinuje něžný milující dotek zklidňující tělo a smysly se stimulací životní síly a probouzením sexuální energie.

TANTRA MASÁŽE V PRAZE

Celá tantrická masáž je velký zážitek, ke kterému se každý rád vrací a dlouho na něj vzpomíná. Tantrická masáž je v podstatě potěšení poskytující rituál, při kterém vědomě přijímáte něžné a vzrušující doteky krásné dívky.

NABÍDKA SALONU TANTRICKÉ MASÁŽE PRAHA

Nabízíme hned několik druhů tantrické masáže, liší se ve způsobu provedení masáže a v bodech na těle, na které se tantrická masáž zaměřuje.

EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA

Nejsmyslnější z požitků je tantrická masáž, při které se dostanete do slastných výšin. Vychutnáte si každý okamžik a necháte se potěšit zkušenými příjemnými doteky speciální masérky. Čeká vás masírování celého těla a zejména intimních částí. Uvolníte své mysl i tělo a začnete relaxovat. Navodíte se do stavu příjemného souznění a uspokojivého vzrušení, které bude neustále gradovat.

Konečné vyvrcholení je slastnou tečkou na konci báječně prožitých chvil. Masírování probíhá pomalu avšak velice intenzivně. Hraničí až s poskytováním rozkoše. Ucítíte silné vzrušení, bušení vašeho srdce, které jakoby se chtělo rozskočit a nakonec slast v podobě příjemného masírování celého těla. Rozproudíte v sobě vášeň, možná již dávno zapomenutou a opět si připomenete, jak je krásné vzrušení, chtíč a pocity právě probuzené vášně.

Tantrická masáž se považuje za rituál, který má léčivé účinky na vaše tělo a navíc se zvyšuje sexuální reakce masírovaného. Něžný milující dotek je něco, co každý muž i každá žena ocení. Navíc mužům poskytujeme, masáže penisu Praha. Při těchto službách ve vás vyvoláme pocit štěstí a úplného uspokojení. Budete nabiti životní energií, která se ve vás probudí a sexuální energie bude proudit všemi směry.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím