LINGAM MASÁŽ:

Chtěli byste se cítit jako skutečný alfa samec? Právě pro Vás je stvořena masáž Lingam, abychom mohly splnit všechna vaše erotická přání. Lingam masáž má svou historii v Indii. Mějte na paměti, že právě v této zemi vznikla Kama Sutru a je dobře známá senzačními schopnostmi a znalostmi lásky. Lingam masáž zahrnuje staré erotické techniky a dává vám pocit, který si ani nedokážete představit.

Naše krásna masérka povznese vaši vášeň na jinou úroveň, posune vaše potěšení na maximum a dopřeje nebeské uvolnění. Lingam masáž se může snadno stát vaší nejoblíbenější činnosti na zemi, dokonce oblíbenější než sex. Vášeň a potěšení se bude šířit po celém vašem těle.

Sedící mezi nohama, masérka vám bude vášnivě poskytovat novou a novou vlnu uspokojení, dá tolik orgasmů, kolik jen budete chtít. Jediná věc, kterou musíte udělat, je říct, kolikrát se chcete dostat na vrchol blaženosti.

Buďte součástí starých indiánských tradic přinášejících nejvyšší stupeň potěšení. Techniky masáže Lingam jsou často kombinovány s masážemi těla. Buďte první, kdo pozná, že tato masáž je nesrovnatelná s jakoukoli erotickou radostí, kterou jste měli předtím.

MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Masáž penisu včetně varlat s teplým přírodním olejem.
  • 3. Můžete se masérky po celém těle dotýkat.
  • 4. Počet vyvrcholení není omezen.
30 min 1500 Kč 63 € 75 $
60 min 2000 Kč 84 € 100 $
90 min 3000 Kč 125 € 150 $
120 min 4000 Kč 167 € 200 $

REZERVACE ONLINE