Go back

Tantra masáž nebo také tantrická masáž předpokládá velmi blízký kontakt masérky a masírovaného. Tento těsný fyzický kontakt při tantrické masáži podporuje přímé přenášení energie a impulzů k uvolnění těla a emocionálních bloků. Jako doplněk používáme k tantrické masáži ezoterickou hudbu a vhodné doplňky.

Tantrická masáž poskytne smyslnou stimulaci Vašemu tělu i duši. Během tohoto intimního zážitku, kterým tantra masáž rozhodně je, v sobě objevíte nové příjemné pocity a sexuální vzrušení. Budete se cítit jako v transu, čas jakoby přestal utíkat a starosti a problémy běžného života se stanou zcela nedůležité. Na vše okolo zapomenete a necháte se hýčkat horkým a energickým tělem překrásné masérky.

Naučte se vnímat svoji vlastní smyslnost a spiritualitu a rozvíjejte v sobě tantrické energie, které pak můžete využívat i v běžném životě a snadněji dosahovat extáze i mimo náš salon Tantrické masáže Praha. Otevřeme Vám bránu do světa vlastní sexuality.

PRŮBĚH TANTRICKÉ MASÁŽE

Při tantrické masáži jsou oba účastníci, jak masérka, tak masírovaný, zcela nazí (pokud si to masírovaný nepřeje, tak je masáž prováděna ve spodním prádle). Proto si oba velmi intenzivně vychutnávají doteky svých nahých těl, což zároveň zvyšuje pohodlí masírovaného.

Masérka se při tantrické masáži zaměřuje na všechny možné erotogenní zóny na těle masírovaného, které jsou stimulovány tak, aby tantrická energie proudila rovnoměrně do úplně celého těla.

Pro maximální uvolnění doporučujeme využít dvouhodinovou tantrickou masáž.

Naše masérky

Alice

Alice

Height: 170
Weight: 53
Breast: 2
Show profile
Margo

Margo

Height: 167
Weight: 47
Breast: 2
Show profile
Lilu

Lilu

Height: 169
Weight: 50
Breast: 2-3
Show profile
Denisa

Denisa

Height: 168
Weight: 53
Breast: 2
Show profile
Vanessa

Vanessa

Height: 164
Weight: 54
Breast: 2
Show profile
Chloe

Chloe

Height: 169
Weight: 53
Breast: 2
Show profile
Agnes

Agnes

Height: 178
Weight: 55
Breast: 2
Show profile